Sada profesionalní AGE defense

Díky obsahu prebiotik & probiotik a dalších aktivních látek přírodního původu, zpracovaných pomocí nejmodernějších technologii, působí ošetření revolučním způsobem: posiluje svrchní ochranný plášť pokožky, takže vytváří skutečný ochranný štít proti plynutí času. Exkluzivní profesionální program na bázi avantgardního systému globálního anti-agingu 360st a technologie pre&probatik. Zevnitř i z vnějšku bojuje proti všem příznakům předčasného stárnutí. Koriguje stávající známky stárnutí a preventivně působí proti vzniku nových. Udržuje pleť mladistvou a zdravou. Nový, avantgardní trend v kosmetice, jenž využívá to nejlepší z vědy i z přírody, abychom mohli ženám nabídnout exkluzivní, inovační plán krásy.

Technologie pre&probiotik

Probiotika  & prebiotika, aktivní látky přírodního původu s účinkem proti příznakům stárnutí. Naše pleť se brání před vnějšími vlivy, které výrazně přispívají k jejímu stárnutí, pomocí ochranné bariéry. Součástí svrchní vrstvy této bariéry, nazývané Ecoflora jsou i PROBIOTIKA. Probiotika jsou schopná zesílit přirozenou obranyschopnost pokožky a zabránit vzniku nejrůznějších neestetických známek předčasného stárnutí. Vědecké výzkumy prokázaly, že dobrý stav tohoto ochranného pláště je životně důležitý pro udržení mládí pokožky.

PROBIOTIKA jsou přirozeným spojencem našeho těla, protože zde zastávají velmi důležité funkce. Pro udržení rovnováhy a správné fungování potřebují probiotika přijímat prebiotika, která stimulují jejich aktivitu a růst.

AGE DEFENSE je 100% přírodní kosmetická péče, vyvinutá pomocí nejpokročilejších technologií. Ošetřuje pleť inovačním způsobem, který dosud nebyl v profesionální kosmetice nikdy aplikován.