ALGINÁTOVÉ MASKY 

Působení alginátových masek:
Čelní vrásky. Působení vitamínů se zmírňují čelní vrásky, neboť vitamíny dodávají pleti pružnost a zjemňují kožní mikroreliév.Váčky pod očima. Díky efektu lymfatické drenáže s působením proti otokům zabraňuje zadržování tekutin a viditelně redukuje váčky pod očima.
Ochablost pod očima. Díky teplotě masky se během jejího působení se vyvolávají stahy svalstva, po kterých následuje uvolnění. Dosáhneme tak svalové aktivity, díky které získáme viditelného zpevnění pleti obličeje.
Nosoretní rýha. Masky se absolutně přizpůsobí svalstvu a modelují tak kontury obličeje. Jsou určena především pro působení nosoretní rýhu a na kruhové obličejové svaly očí a rtů.
Vrásky okolo očí. Proces vysychání masky směrem z venku dovnitř zlepšuje vstřebávání aktivních složek, aplikovaných během ošetření. Posiluje proti vráskový efekt.
Aktivní rehydratační maska hydroochranná:
Maska na bázi řas, která obsahuje také oves s hydratačnímy a ochrannými vlastnostmi. Kromě toho obsahuje proteinový mléčný hydrolyzát, který má vysokou hydratační a hydroregulační schopnost. Posiluje kyselou bariéru pleti, má výživné a regenerační účinky.
Intenzivní liftingová maska se zpevňujícím a proti vráskujícím účinkem:
Maska na bázi řas, která obsahuje také organický křemík, který má zpevňující účinky. Aktivací syntézy kolagenu a elastinu redukuje záněty, erytémy a otoky. Díky své teplotě způsobuje stahy svalstva, které „procvičí svaly“ a dosáhne tak zpevnění pleti obličeje.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Masáž zaměřená na odstranění kruhů pod očima a mimických vrásek kolem očí.
Velmi účinně eliminuje známky únavy a stárnutí v okolí očí
Při masáži se využívá přípravků speciálně vyvinutých pro ošetření citlivých partií kolem očí - velmi šetrné, s obsahem jedinečných aktivních látek pro lifting, výživu a ochranu této delikátní oblasti

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ

PROGRESIF NEWS - s novoou masáží a plastickou maskou.
Mluvíte nerada o svém věku? Tak proč necháte vaše oči,aby jej prozradily za vás?
Oční okolí je jedno z nejcitlivějších a nejkřehčích míst na obličeji. Kůže je zde velice tenká a neobsahuje mazové žlázy. Proto je náchylná k dehydrataci a ztrátě pevnosti. V této oblasti poté často vznikají nejen kruhy a váčky pod očima, ale také vrásky a ostatní známky stárnutí, protože se jedná o místo, které se nachází v neustálém pohybu. Na základě nejaktuálnějších kosmetických technologií vytvořil Keenwell novou, vysoce účinnou terapii včetně masáže očního okolí Progresif, s intenzivním účinkem proti plynutí času. Pleť je po ošetření pevná, hladká, hydratovaná, vrásky jsou vyhlazené. 
Váčky a kruhy pod očima postupně mizí.

TRVALÁ NA ŘASY A BARVENÍ ŘAS

Moderní metoda pro trvale krásné, výrazné a dokonale upravené řasy.Provádí se pomocí miniaturních natáček různých velikostí, k nimž se řasy přichytí. Poté se aplikují speciální přípravky, šetrné k oblasti oka a jeho okolí, pro získání a zafixování požadovaného tvaru řas. Za hodinu je vše hotovo včetně barvení řas a zákaznice se může těšit z výsledného efektu:

Depilace cukrovou pastou

Již od starověku se cukrová pasta používá v muslimských zemích pro zdokonalování těla. Přes starodávný Egypt, Mezopotámii až po dnešní Arabské Emiráty, Kuvajt, Tunis, zde všude ctili kouzlo této jednoduché a čistě přírodní metody epilace. Z generace na generaci byly předávány postupy pro výrobu té nejdokonalejší pasty, my jsme je přizpůsobili evropskému spotřebiteli a nyní máte možnost poznat cukrovou pastu i Vy...

Cukrová pasta je vyráběna pouze z přírodních substancí, bez použití chemie a konzervantů. Vyhoví proto nárokům i velmi citlivé kůže. Užijete si dlouhodobě pocit sametově jemné pokožky. Metoda epilace cukrovou pastou je tak prostá, ale přitom maximálně účinná.Cukrová pasta je podobná karamelu, červenohnědé barvy a příjemné sladké vůně. Je to hmota s velmi zvláštními fyzikálními vlastnostmi - lepivá, ale zároveň soudržná. Toho využíváme právě při epilaci.

Zahřátá hmota natřená za pokožku přilne k chlupu po celé délce až ke kořínku a pak jej s sebou vytahuje při stržení. Příjemným bonusem může být to, že se při epilaci jsou z kůže odstraňovány i zrohovatělé buňky, tímto působí pasta zároveň jako peeling. Je známo, že peeling minimalizuje zarůstání a pokožce propůjčuje sametovou hebkost.

Pokud Vás po odstranění chloupků trápilo zarůstání a zanícená, podrážděná pokožka, nabízíme Vám vysvobození. Již nemusíte řešit strniště nepříjemných chloupků nebo ošklivé pupínky. Užívejte si hladký povrch těla po dlouhé týdny...