TIMEXPERT Rides NEO AGE

Profesionální ošetření na dynamické a statické vrásky

ZMÍRNĚNÍ VRÁSEK až o 43%. Redukuje nejen hloubku, ale i délku vrásek.

Vraťte čas zpět!!! Kosmetika, která obnovuje své složení, aby bojovala proti vráskám s přísadami založenými na nejnovějších pokrocích v biotechnologii.

Hlavní přísadou:

BTX-Tripeptine  – převratné řešení proti dynamickým vráskám, které se na pleti dennodenně objevují. Působení tří peptidů, které neutralizují dermální kontrakce obličeje typické pro výrazy tváře.

Tissulage tech – bojuje proti statickým vráskám, které se objevují v průběhu let. Tato přísada dosahuje regeneračního účinku pro obnovení hustoty pokožky zevnitř, kde mají původ hlubší  vrásky.

Pro-collagestine-fill technology – využívá proti stárnoucích účinků květiny Acmella Oleracea, která zlepšuje pevnost pokožky a zvyšuje přirozenou produkci kolagenu a elastinu.

Micro-dermoxine komplex – inspirovaný mikroinjekcemi botulinického toxinu a kolagenu, neutralizuje účinky mikronapětí pokožky, které je důsledkem denní mimiky

Profesionální ošetření, které bojuje proti statickým a dynamickým vráskám s využitím obličejové baňky (Cupping), která působí přímo na vrásku. Cupping má okamžitý účinek - zmírňuje vrásky, tonizuje tkáň, zlepšuje oběh, stimuluje lymfatickou drenáž, uvolňuje svalové napětí, zvyšuje účinnosti aktivních látek, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, zvyšuje okysličení pleti.